Patarimai, kurie padės pigiau išsinuomoti butą Vilniuje

Kol dar neturime nuosavo būsto yra natūralu, kad jį tenka nuomotis. Ir nuoma tenka verstis tikrai ne vienerius metus, nes įsigyti nuosavą būstą didesniame mieste nėra visiems taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tad pakankamai populiaru yra nuomotis, o ypač tai paplitę jaunimo tarpe. Jeigu peržiūrėsime įvairius skelbimus, tai galėsime matyti pačių įvairiausių variantų, tad galime garantuoti, kad tikrai ne visi gali pakankamai greitai išsirinkti, nes nesuklysime pasakydami, kad nuomotis norime kuo pigiau, tačiau tuo pačiu ir norime gauti kaip įmanoma geresnį variantą. Tad šiame straipsnyje ir norime pateikti kelis patarimus, kurie leis atkreipti dėmesį į svarbius dalykus, kad nuomos suma išeitų kaip įmanoma mažesnė.

Nuomokitės ne sezono metu

Norint nuomotis būstą Vilniuje yra matoma tam tikra tendencija, kad paieškos intensyvėja vasaros laikotarpyje prieš naujus mokslo metus, nes daugelis studentų sužino, kur įstojo ir tada atitinkamai ieško kur gyventi, nes tikrai ne visada yra gaunamas bendrabutis. Aišku, tam tikrais atvejais jo irgi nori ne visi, nes daugelis žino, kokios gali būti gyvenimo sąlygose juose. Tad būtent tokiu laikotarpiu yra siūloma pakankamai didelis kiekis nuomojamų būtų, o ir jų kaina yra kiek aukštesnė nei įprastai, nes nuomotojai supranta, kad yra kur kas didesnė tikimybė surasti potencialius klientus, nors ir siūloma kaina bus didesnė. Todėl jeigu norite sutaupyti ir yra galimybė, rinkitės kiek kitokį laikotarpį, nei kad minėjome.

Galite išvengti papildomų mokesčių

Kaip žinia, nuomos būdų yra pačių įvairiausių, todėl čia irgi reikia žinoti, kurį variantą pasirinkti, jeigu norite kažkiek sutaupyti. Jeigu pasirinksite 1 kambario buto nuoma vilniuje pigiai be tarpininku  – tai turėsite galimybę sutaupyti tam tikrą sumą už tarpininkavimą. Jeigu pasirinksite su tarpininkais – tuomet iš karto turite žinoti, kad reikės sumokėti ne tik nuomą į priekį, bet ir mokestį, kurį ima tarpininkas. Aišku, tas mokestis bus vienkartinis, bet tam tikrais atvejais suma būna pakankamai ženkli.

Įvertinkite visus aspektus, kurie ir sudarys galutinę kainą

Butai Vilniuje – tai ne vien nuoma, kurią teks mokėti kiekvieną mėnesį. Visada svarbu įsivertinti visas išlaidas, kurias teks sumokėti, tad jeigu norite orientuotis į galutinę kainą, reikia sudėti bent jau kelias sumas, kurias teks sumokėti, kad galėtumėte matyti galutinį variantą. Ir pakankamai dažnai nuomos sutartis yra sudaroma vieneriems metams, todėl ir visas išlaidas geriausia pasiskaičiuoti vieneriems metams.