Skirtingų psichoterapijų kategorijos Vilniuje

Dažniausiai esame pripratę, kad tam tikros problemos kamuoja tik vieną žmogų ir dėl jų jis turi kreiptis į specialistus. Tačiau tokios situacijos yra ne visada, pakankamai dažnai pasitaiko ir tokių, kurios apima daugiau žmonių. Tačiau grupė žmonių, tarp kurių vyrauja problemos taip pat gali būti skirtingos, todėl šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie jas, kad būtų lengviau atsirinkti, į kokią kategoriją patenkate ir jūs, jeigu turite problemų, kurios susijusios su psichoterapija.

Individuali psichoterapija

Eiti pas psichoterapeutą individualiai yra tikriausiai vienas iš pačių populiariausių būdų, nes dažnai žmonės galvoja, kad kiti nėra susiję su jo problemomis, kad jis vienas pats turi jas spręsti. Nors tai dažnai ir pasiteisina, tačiau psichoterapeutas vilniuje turi išsiaiškinti ir pačias aplinkybes, dėl ko viskas kyla, galbūt su problemomis yra susiję ir kiti asmenys, tad turite pasirinkti visai kitą psichoterapijos kursą.

Grupinė psichoterapija

Grupinė psichoterapija yra gydymas, kuomet į vieną seansą susirenka daugiau žmonių ir gali spręsti problemas. Nors kai kam gali pasirodyti tai labai neefektinga, nes visas dėmesys nėra skiriamas vienam žmogui. Tačiau tokios terapijos gali duoti labai daug naudos, nes yra išgirstama, kaip kiti žmonės tvarkosi su problemomis, kokius patarimus gali duoti specialistai, nes vėliau galima visas žinias pritaikyti ir sau, nes žinosite, kokius tinkamus sprendimus reikės pasirinkti.

Šeimų psichoterapija

Šeimų psichoterapija Vilniuje ir kituose miestuose skirtas šeimoms. Nors gali pasirodyti, kad šeimoje pakankamai daug šnekamės, galime išspręsti daug problemų, tačiau kartas nuo karto reikia ir kitų žmonių įsikišimo, tai yra specialistų pagalbos. Nors tai gali skambėti keistai, nes šeima yra patys artimiausi žmonės, todėl turėtų būti taip, kad šnekėtis turime atvirai, kas nepatinka, pasakyti, kad neliktų jokių nuoskaudų, nepasitenkinimų ir kitų panašių dalykų. Tačiau daugeliui to reikia mokytis, nes tikrai ne visi moka šnekėti atvirai, todėl ir gali kilti pačių įvairiausių problemų. Tad psichoterapija vilniuje gali padėti išspręsti šeimoje kylančias problemas.

Porų psichoterapija

Psichoterapija poroms yra pakankamai aktualu, nes pakankamai dažnai tarp dviejų žmonių kyla nesutarimų, o jie nėra išsprendžiami taip lengvai, kaip norėtųsi. Kartais vienas kitam poroje nenorima nusileisti savo interesais, o tai tik dar labiau tampa sudėtinga, jeigu nori išsaugoti gerus santykius. Tad pastebėjus problemą reikia ją spręsti kaip įmanoma labiau, kad būtų galima išsaugoti puikius santykius poroje.