Kaip pasirinkti kaminą, kuris idealiai tiktų jūsų namams?

Nors kaminai iš pažiūros gali pasirodyti labai panašūs, tenka pripažinti, jog jie tikrai skiriasi savybėmis, parametrais, o kartais net ir paskirtimi. Tad pasirinkti kaminą, kuris tiktų būtent jūsų namams, nėra taip lengva, kaip atrodo. Štai keletas patarimų, kurie padės pasirinkti tinkamą kaminą.

Kam perkamas kaminas?

Pirmas dalykas, kurį turite išanalizuoti, kam jūsų namams bus reikalingas kaminas. Pavyzdžiui, jei bus statomas židinys, tuomet idealiausiai tinka dūmtraukiai židiniams. Tam, kad tinkamai pasirinkti kaminą, kartais verta planuoti iš anksto ir apsvarstyti ateities pirkinius, tai padės lengviau pasirinkti.

Koks biudžetas?

Biudžetas taip pat yra labai svarbus, norint tinkamai pasirinkti prekę. Visų pirma, reikia suprasti, kad norint įsigyti kokybišką gaminį, nereikia taupyti. Kamino kokybė priklauso nuo kainos, jei rinksitės pigiausią kaminą, nereikia tikėtis, jog jis ilgai tarnaus. Tad skirstydami biudžetą, būtinai pasidomėkite rinkos kainomis ir tik tuomet paskirkite sumą.

Namo statybos metai, medžiagos

Kamino pasirinkimas taip pat priklauso ir nuo to, kokie yra jūsų namo poreikiai. Jei jums patiems sudėtinga suprasti, kas labiausiai tiktų, nebijokite tartis su konsultantais. Jie ne tik suteiks reikiamą informaciją apie kaminus, bet ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Kamino gamintojas

Gamintojas neretai pasako kur kas daugiau apie prekę nei mums atrodo. Jei norite, kad kaminas būtų kokybiškas, tuomet atkreipkite dėmesį į tai, kas jį pagamino. Kai kurie gamintojai turi puikią reputaciją, kiti – svarstytiną. Tad pagalvokite, ar tikrai norite pasitikėti gamintoju, kuriuo jau nebepasitiki buvę pirkėjai? Būkite išrankūs ir nepamirškite, jog informacija apie gamintojus šiais laikais yra lengvai pasiekiama, tad kam ja nepasinaudojus?

Montavimo darbai

Kas atliks montavimo darbus? Kamino įrengimas nėra paprastas darbas, todėl tikėtis, jog gebėsite tą padaryti patys tikrai nereikėtų. Naudinga pasidomėti, kurie pardavėjai siūlo ne tik įsigyti prekę, bet ir pasirūpina, jog kaminas būtų sumontuotas. Tokiu atveju galėsite tikėtis ne tik mažesnės kainos už darbus, bet ir būsite tikri, kad kaminas bus sumontuotas nepriekaištingai.