Mantvydas Narusevičius: Inovacijos ir tvarumas kuriant verslą

Šiais laikais nemažai žmonių domisi verslu ir siekia įkurti savo veiklą, tačiau nežinodami pagrindinių taisyklių ir patarimų uždaro duris dar prieš joms visiškai atsidarant. Verslas reikalauja komandinio darbo, o jo pasiekti galima tik užtikrinus tvirtą abipusį ryšį tarp vadovo ir darbuotojų. Mantvydas Narusevičius, įmonės WFDM Ltd įkūrėjas ir generalinis direktorius, išsiskiria ne tik dėl savo įžvalgių verslo sprendimų, bet ir gebėjimo įvertinti darbuotojų poreikiu bei užtikrinti, kad visi darbe jausis patogiai ir užtikrintai.

Inovacijų variklis: Nuo maisto pristatymo iki pasaulinės talentų paieškos įmonės

M. Narusevičiaus verslo kelias prasidėjo nuo maisto pristatymo paslaugų įmonės, tačiau žengiant į verslo vadovavimo sferą jis suprato, kad strategija turi būti paremta inovacija, puikiu rinkos išmanymu ir žinojimu, ko trūksta vietinei visuomenei. Šiuo požiūriu jis transformavo savo įmonę į WFDM Ltd, vieną iš sparčiausiai augančių tarptautinių rekrutavimo įmonių. M. Narusevičius propaguoja inovacijų kultūrą savo įmonėje, skatinant komandos narius kurti ir įgyvendinti naujoves. Tai nereiškia tik technologinių pokyčių, taip pat yra siekiama procesų tobulinimo, klientų aptarnavimo efektyvumo didinimo ir verslo modelio inovacijų. Inovacijos yra konkurencinis pranašumas ir nuolatos yra ieškoma būdų kaip gerinti ir evoliucionuoti situaciją.

Tvarumo įsipareigojimas: Dėl maltos ir pasaulio

Įkūrėjas supranta, kad tvarumas yra neatsiejama verslo atsakomybės dalis. Jo įmonė, turėdama stiprų įsipareigojimą Maltos bendruomenei, aktyviai įsitraukia į vietinės visuomenės vystymą ir tobulinimą. Nuoseklus požiūris į tvarumo klausimus atsispindi ne tik įmonės viduje, bet ir per įmonės strategiją dalyvauti tvarumo projektuose pasaulyje. M. Narusevičius įgyvendina tvarumo praktikas ne tik aplinkos apsaugos ir socialinės atsakomybės srityje, bet ir įmonės veikloje bei tiekimo grandinėje. Tai apima efektyvų energijos naudojimą, mažinamą anglies pėdsakų kiekį, sąžiningus tiekimo grandinės standartus ir įsipareigojimą visapusiškam darbuotojų gerovei.

Ilgalaikė vizija: Kūrybiškumas, inovacijos ir tvarumas

M. Narusevičius matomas kaip lyderis, kuris ne tik žiūri į dabartį, bet ir kuria ilgalaikę viziją verslui. Jo įsipareigojimas kūrybiškumui, inovacijoms ir tvarumui yra investicija į ateitį. Įdarbinimo srityje M. Narusevičius įgyvendina inovacijas, siekdamas prisitaikyti prie sparčiai kintančių darbo rinkos sąlygų. Naudojant pažangias technologijas ir duomenų analizę, jis optimizuoja procesus, kad būtų galima greičiau ir efektyviau surasti tinkamų kandidatų. Be to, kurdamas šaunias darbo sąlygas ir vertybes verslo sektoriuje, jis kelia standartus talentų valdymo srityje. Tai parodymas, kad įmonės gali dirbti ne tik siūlydamos klienyams produktus ir paslaugas, bet ir savo vertybėmis diegdamos sveikesnį požiūrį šių dienų visuomenei.

https://consent.youtube.com/m?continue=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fchannel%2FUC0o-LJd0zulL4-advNg_nqg%3Fcbrd%3D1&gl=LT&m=0&pc=yt&cm=2&hl=en&src=1